Postaw na jakość

Promocja zakończona 13.10.2018.

Promocja dotyczy wybranych pralek, pralko-suszarek oraz suszarek marki Candy i obejmuje wybrane sklepy AGD w terminie od 13.08.2018 do 13.10.2018 r. Szczegóły w Regulaminie Promocji oraz siedzibie Candy Hoover Sp. z o.o.

 
 
 

POZNAJ WYBRANE TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W PRALKACh, PRALKO-SUSZARKACH i suszarkach CANDY

 

 

Gwarancja niezawodności, cicha praca urządenia i aż 10 lat gwarancji!

Silnik inwerterowy zastosowany w sprzętach Candy gwarantuje niezawodne działanie urządzenia przez wiele lat. Dodatkowo zapewnia wyjątkowo cichą pracę, dzięki czemu możesz zaplanować pranie i suszenie nawet późnym wieczorem, bez obaw, że obudzisz domowników. Już teraz kup wybrane modele Candy i ciesz się aż 10-letnią gwarancją na silnik inwerterowy i moduły elektroniczne.

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I idealnie świeże i pachnące tkaniny

Programy szybkie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym ciągle brakuje czasu. Wybierz jeden z trzech superszybkich programów prania, który nawet w kilkanaście minut odświeży Twoje ubrania. Oszczędzaj czas, energię i ciesz się najlepszymi rezultatami.

 

OSZCZĘDNOŚĆ NA CODZIEŃ OPTYMALNY DOBÓR ZUŻYCIA WODY I ENERGII DO WIELKOŚCI ZAŁADUNKU

KG Detector to wyjątkowa technologia, która automatycznie dostosowuje zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie. Dzięki temu nawet w modelu o pojemności 10 kg możesz prać niewielkie ilości tkanin i mieć pewność, że nie nadwyrężysz swojego domowego budżetu. Już teraz zadbaj o swoje rachunki i o środowisko.

 

MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA ZA POMOCĄ SMARTFONA

Technologia Smart Touch to niezastąpiony asystent, który pozwoli Ci sterować urządzeniem za pomocą smartfona. Pobierz aplikację Simply Fiiz poziomu telefonu twórz swoje własne programy prania, steruj głosem i na bieżąco monitoruj pracę swojego urządzenia.

 

AŻ DO 80% MNIEJ ZAGNIECEŃ

Dzięki Funkcji Pary wyeliminujesz aż do 80% zagnieceń powstałych w czasie cyklu prania i suszenia. Dodatkowo odświeżysz ubrania bez potrzeby włączania pełnego programu. W szybki i prosty sposób pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów np. po dymie papierosowym lub wizycie w restauracji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA 13.10.2018 R.

JAK ZWRÓCIĆ URZĄDZENIE?

 

1. Wypełnij formularz rejestracji zwrotu

na stronie www.promocja.candy.pl w terminie nieprzekraczającym 30 dni od daty zakupu urządzenia

 

2. Wydrukuj wypełniony formularz

i wyślij go razem z urządzeniem oraz dowodem zakupu na adres wskazany w formularzu oraz Regulaminie Promocji

 

3. Oczekuj na zwrot kosztu zakupu,

który nastąpi w ciągu 30 dni od daty dostarczenia urządzenia na adres wskazany w formularzu oraz Regulaminie Promocji 

 

Formularz zwrotu

POBIERZ REGULAMIN

Regulamin promocji