Dlaczego nie wykorzystujesz w pełni swojej lodówki?

Wydajność, sprawność, łatwość obsługi: lodówki Candy zdecydowanie ułatwią Ci codzienne życie. Odkryj, jak w pełni z nich korzystać, wypróbowując wszystkie ich wyjątkowe funkcje łączności w aplikacji Candy App: kompletny zestaw inteligentnych rozwiązań, specjalnych funkcji i dedykowanych wskazówek, aby łatwo przechowywać żywność w najlepszy możliwy sposób.

 

UZYSKAJ NAJLEPSZE WSKAZÓWKI DZIĘKI FOOD LOCATOR

Czasami nie jest łatwo być pewnym, gdzie najlepiej umieścić żywność w lodówce, zwłaszcza gdy jest to nowy produkt. Wybierz swoją żywność w Candy App i uzyskaj dedykowane wskazówki i sugestie dotyczące właściwego miejsca przechowywania, aby zachować ją w idealny sposób na dłużej.

 

POROZMAWIAJ Z LODÓWKĄ

Interakcja z lodówką w najmądrzejszy sposób - wystarczy użyć głosu za pomocą smartfona lub inteligentnych głośników. Zmieniaj ustawienia i temperatury, zadawaj pytania i otrzymuj w czasie rzeczywistym sugestie dotyczące najlepszych metod przechowywania.

 

ZDALNIE STERUJ SWOJĄ LODÓWKĄ

Użyj aplikacji Candy App, aby zdalnie ustawić i wyregulować moc chłodzenia lodówki. W razie potrzeby, np. wyższej temperatury zewnętrznej lub większej ilości przechowywanej żywności, można aktywować opcję boost i ustawić opcję Super Zamrażanie lub Super Chłodzenie, aby mieć pewność, że wszystkie produkty spożywcze zostaną doskonale zakonserwowane.

 

ZRELAKSUJ SIĘ Z SMART DRINK ASYSTENTEM 

Masz ochotę na świeżego drinka lub napój gazowany? Po prostu wybierz swój ulubiony napój, włóż go do lodówki i otrzymuj spersonalizowane powiadomienia za pośrednictwem aplikacji Candy App, gdy osiągnie odpowiednią temperaturę.

 

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ PODCZAS NIEOBECNOŚCI

Wyjeżdżasz na wakacje? Aktywuj tryb wakacyjny, aby zminimalizować zużycie energii, gdy nie ma Cię w domu. Zrestartuj lodówkę zdalnie za pomocą aplikacji Candy App, aby była gotowa do użycia po powrocie do domu.

 

WYPRÓBUJ CANDY INVENTORY ASSISTANT

Kontroluj swoje zakupy spożywcze i ułatw sobie planowanie tygodniowych posiłków dzięki Asystentowi Zapasów Candy. Użyj aplikacji Candy App, aby sporządzić listę wszystkich produktów przechowywanych w lodówce lub zamrażarce i otrzymywać powiadomienia o zbliżającym się terminie przydatności do spożycia, aby uniknąć marnowania żywności i zoptymalizować wydatki.

WIĘCEJ POŁĄCZONEGO ŚWIATA CANDY

 

WIDEO Z PRZEPISAMI

Dowiedz się więcej
 

PORADY I WSKAZÓWKI

Dowiedz się więcej
 

JAK TO ZROBIĆ

Dowiedz się więcej