Logo Rapido

 

NAJPROSTSZY SPOSÓB NA OSZCZĘDZANIE CZASU

Z Candy RapidÓ możliwe jest oszczędzanie czasu. Codziennie

W naszym zabieganym życiu, najcenniejszą kwestią jest czas. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy nową suszarkę Candy RapidÓ, która została wyposażona w szybkie i wydajne cykle. Poprawiają one jakość Twojego życia, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić na to, co kochasz najbardziej. Po raz kolejny Candy oferuje proste, a zarazem inteligentne i innowacyjne rozwiązania: suszarka z zestawem 7 szybkich programów maksymalnym komfortem i większą ładownością bębna, to cechy unikalne na rynku. Ponadto ergonomiczny zbiornik wody w drzwiach poprawia komfort użytkowania.

Odkryj całą ofertę
 

NAJBARDZIEJ KOMPLETNY ZESTAW 7 SZYBKICH CYKLI NA RYNKU

Jakie znaczenie ma posiadanie szybkiej pralki, jeśli twoja suszarka nie jest w stanie również zaoszczędzić czasu ? Candy odpowiada na to ważne pytanie oferując unikalny zestaw 7 szybkich programów w mniej niż 90 minut Dodatkowo, za pośrednictwem aplikacji masz do wyboru jeszcze 20 Inteligentnych Cykli, które pozwolą zaspokoić wszelkie twoje potrzeby. Odzież jest perfekcyjnie wysuszona, tkaniny są gładkie i w pełni chronione, a Ty możesz swobodnie organizować swój wolny czas.

 

MAKSYMALNA HIGIENA I PERFEKCYJNE SUSZENIE

Wybierz program “Antyalergiczny”, aby skutecznie wysuszyć ubrania, chroniąc jednocześnie swoją rodzinę przed alergenami, takimi jak roztocza kurzu, sierść zwierząt domowych, pyłki, resztki detergentów proszkowych i innymi czynnikami, które mogą mieć wpływ na Twoje zdrowie.

 

Maksymalny komfort

Innowacyjna konstrukcja Candy RapidÓ została opracowana tak, aby zapewnić Ci bezstresowe pranie. Od największego bębna na rynku i dużej pojemności do 11 kg, po łatwość zarządzania i konserwacji. Każdy szczegół został opracowany tak, aby zapewnić Ci maksymalny komfort.

 

PROSTY PRZYKŁAD: INTELIGENTNY SPOSÓB NA OPRÓŻNIANIE I PONOWNE UŻYCIE WODY

Dzięki unikalnemu, ergonomicznemu kształtowi zbiornika umieszczonego w bębnie, nowemu uchwytowi i praktycznej rynience wyjątkowo łatwo i wygodnie opróżnić 100% wody służącej do suszenia, którą można ponownie wykorzystać do prasowania lub podlewania roślin.

 

Bardziej inteligentny

Suszarka RapidÓ jest w pełni połączona z Wi-Fi, a dzięki prostej w obsłudze aplikacji Fi App, oferuje szereg inteligentnych funkcji, które ułatwią Ci codzienne życie, np:

  • zarządzanie swoim praniem z każdego miejsca dzięki pełnemu sterowaniu za pomocą funkcji głosowych telefonu lub asystentów cyfrowych gdy znajdujesz się w domu;
  • pytanie o wskazówki i sugestie;
  • dostęp do dodatkowych 20 inteligentnych cykli;
  • pytanie o wspomaganie suszenia;
  • uzyskanie wszystkich informacje na temat wsparcia technicznego związanego z konserwacją;
  • możliwość zapoznania się ze statystykami efektywności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRALKA RAPIDO'

ZOBACZ WIĘCEJ