Watch&Touch

Rewolucja na wyciągnięcie ręki.

CANDY PRESENTS

Watch&Touch
przyciąga uwagę ZACHWYCA NOWOCZESNOŚCIĄ.

Innowacyjny piekarnik firmy Candy- prawdziwa rewolucja w kuchni.
To jedyny piekarnik wyposażony w funkcję Wi-Fi z unikalnymi drzwiami, które jednocześnie pełnią funkcję ekranu dotykowego all-Touch Total Control Screen zintegrowanego z kamerą HDJuż od teraz masz dostęp do wyjątkowych  przepisów  wideo i mnóstwa  trybów pieczenia. Piekarnik Candy Watch & Touch - Nie będziesz w stanie oderwać od niego wzroku. Tak jak i Twoi przyjaciele.

Karta produktu

Touching

OBSERWUJ

DOŚWIADCZ SPEKTAKLU GOTOWANIA

 

PEŁNE STEROWANIE ZA POMOCĄ EKRANU DOTYKOWEGO

19’’ interfejs przyjazny dla użytkownika. Wyjątkowo łatwy w obsłudze, pozwala w każdej chwili sprawdzić stan przygotowywanej potrawy

ZINTEGROWANA KAMERA HD W DRZWIACH PIEKARNIKA

Po raz pierwszy możesz z bliska obejrzeć cały proces gotowania w wysokiej rozdzielczości, bez konieczności otwierania piekarnika.

OŚWIETLENIE LED

Dwa rzędy bocznych świateł LED gwarantują oświetlenie pod katem 360° i optymalną widoczność wnętrza urządzenia

Touching

DOTKNIJ

KONTROLUJ PRZYGOTOWANIE SWOICH POTRAW ZA POMOCĄ JEDNEGO DOTKNIĘCIA

 

PEŁNE STEROWANIE ZA POMOCĄ EKRANU DOTYKOWEGO

Wybierz tryb pieczenia na drzwiach piekarnika i przewiń w dół, aby za jednym dotknięciem znaleźć swój ulubiony przepis. Proste w obsłudze sterowanie umożliwia pełną kontrolę postępów gotowania w każdej chwili.

TYLKO JEDEN PRZYCISK

Od teraz będziesz potrzebować tylko jednego przycisku – WŁĄCZNIKA

SOFT CLOSE

Delikatne, ciche zamykanie drzwi. Gwarancja bezawaryjnego użytkowania na długo.

Cooking

GOTOWANIE

Jeszcze bardziej inspirujące i intuicyjne? Teraz to możliwe!

 

4 TRYBY DO WYBORU

 

TRYB MANUALNY

Dla ekspertów i dla tych, którzy wiedzą czego potrzebują, i chcą to szybko osiągnąć.

 

PRZEPISY WIDEO

Obserwuj wskazówki na ekranie dotykowym piekarnika i krok po kroku zgodnie z nimi przygotuj potrawę.

 

SUGEROWANE PROGRAMY PIECZENIA

Znajdziesz tu ponad 70 programów, które zasugerują najlepszą kombinację opcji, pozwalających przygotować Twoją ulubioną potrawę.

 

PROGRAMY OSOBISTE

Masz możliwość kreowania i zapisania własnych programów. Łącząc kombinacje różnych funkcji, czasu i zakresu temperatur stworzysz personalny katalog przepisów.

EFEKTY PIECZENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Luksusowy piekarnik ze wszystkimi cechami charakteryzującymi produkty Premium: znakomita wydajność dzięki pojemności maxi 78 litrów i wielofunkcyjnemu pieczeniu, które pozwalają uzyskać jednolite efekty nawet przy pieczeniu na kilku poziomach.

RED DOT AWARD

Rewolucyjny piekarnik Candy Watch & Touch zdobył nagrodę Red Dot: Product Design 2018. To pierwszy inteligentny piekarnik zaprojektowany, tak, abyś mogła komunikować się z nim i zarządzać procesem przygotowywania żywności za pomocą jednego dotyku.

Nagroda Red Dot Award jest uznawana za najważniejszą międzynarodową nagrodę za wyjątkowy projekt roku. Ma na celu uhonorowanie jakości najlepszych projektantów i producentów na całym świecie i stanowi prawdziwy punkt odniesienia w branży, nagradzając przez lata takie firmy jak chociażby Apple, BMW, Google, Bose i włoska Pininfarina.

 

MOBILNOŚĆ

 

W dowolnym miejscu i czasie, za pomocą prostego dotknięcia swojego smartfonu lub tabletu i wyjątkowej aplikacji Candy simply-Fi, możesz sprawdzić stan przygotowywanej przez Ciebie potrawy i cieszyć się doskonałymi efektami. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

 

Dzięki systemowi łączności Wi-Fi możesz w każdej chwili sprawdzić wiadomości lub odwiedzić wybrane portale kulinarne lub lifestylowe.

 

Pobierz Candy simply-Fi

 

simplyFi App