ZAPYTAJ CANDY

ZAPYTAJ CANDY

Sekrety gotowania idealnego mięsa

14/01/20
Kategorie:

Niezależnie od tego, czy przyrządzasz soczystą pieczeń z czerwonego mięsa, imponujące całe kurczaki (być może wystawiane na stole podczas uroczystości), czy bardziej wyrafinowane mięso, takie jak jagnięcina, istnieje kilka prostych sposobów na osiągnięcie doskonałych rezultatów i zachwycenie nawet najbardziej wymagających gości. Oto niektóre dania mięsne wybrane przez naszych ekspertów w dziedzinie gotowania.

Czytaj więcej

Gdzie spędzić niezapomnianego sylwestra?

10/12/19
Kategorie:

Nie wiesz, gdzie spędzić Sylwestra? Przeczytaj nasz blog, aby odkryć najlepsze włoskie i europejskie cele podróżnicze na rok 2019, podczas podróży pełnej zabawy, kultury i romantycznych krajobrazów, którą zapamiętasz na długo. Bo spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli tradycyjne uroczystości w domu są wspaniałe, podróż do innego miasta jest jeszcze lepsza!

Czytaj więcej

Idealna włoska uczta bożonarodzeniowa: 4 tradycyjne dania

10/12/19
Kategorie:

Boże Narodzenie znów nadchodzi i oznacza to tylko jedno: czas na pracę w kuchni i przygotowywanie niezliczonych obiadów i kolacji na ten magiczny okres roku! Czy chcesz świętować włoską ucztą w pełni? Wskazówki z blogu Candy są właśnie dla Ciebie! Przeczytaj nasz artykuł, aby odkryć cztery tradycyjne potrawy, od przystawki do deseru!

Czytaj więcej