Zapytaj Candy
Wróć do bloga

Funkcja Zoom firmy Candy: więcej czasu na życie

Funkcja Zoom firmy Candy: więcej czasu na życie

Powrót do pracy po urlopie, początek roku szkolnego, treningi, kurs jogi, lekcje pływania dzieci: znów mamy wrzesień i wydaje się, że stale brakuje nam czasu. Po wakacjach i zasłużonym wypoczynku nadchodzi moment powrotu do codziennych zajęć i rzucenia się w wir obowiązków z nadzieją, że uda nam się wygospodarować trochę wolnego czasu na skorzystanie z ostatnich chwil lata. Trzeba jednak zrobić zakupy, wysprzątać dom, przygotować kolację, zrobić pranie… na szczęście o to ostatnie zadba Candy.

Ile trwa pranie w pralce?

Czas prania w pralce nie jest stały, lecz zmienia się w zależności od różnych czynników, takich jak wielkość ładunku i rodzaj tkaniny, które mają wpływ na wybór prawidłowego programu. Ale nie tylko, bowiem na czas cyklu prania ma również wpływ temperatura określana na podstawie rodzaju tkaniny i wybieranego programu.

W przypadku prania małego ładunku zawierającego lekko zabrudzone ubrania wykonane z delikatnych tkanin szybki program o długości od 14 do 30 minut może być wystarczający. To rozwiązanie jednak w większości przypadków będzie nieodpowiednie, jeżeli potrzebna jest staranna dezynfekcja ubrań lub ładunki prania są większe. W takich przypadkach wymagany jest około półtoragodzinny cykl prania, który może się przedłużyć do ponad dwóch godzin, jeżeli dodamy takie opcje jak pranie wstępne i dodatkowe płukanie. W efekcie oczekiwanie na idealne pranie może trwać naprawdę długo i odbywa się nieuchronnie kosztem czasu potrzebnego na załatwienie osobistych spraw i na rozrywkę.

Funkcja Zoom w pralce Bianca firmy Candy – doskonałe pranie w 59 minut

Funkcja Zoom w pralce Bianca pozwoli Ci zaoszczędzić czas i wykorzystać w 100% każdy dzień, a jednocześnie zapewni zawsze świeże i pachnące pranie w niecałą godzinę.

Funkcja Zoom gwarantuje idealne pranie dla każdego rodzaju tkaniny i każdego programu zaledwie w 59 minut. Jest to najlepszy wynik na rynku uzyskiwany w rekordowym czasie. Ta pralka wyposażona w komponenty najnowszej generacji posiada system Mix Power Jet+, który rozpyla środek piorący bezpośrednio na odzież w celu zagwarantowania jeszcze lepszych rezultatów prania. Nie musisz już wybierać między szybkim a skutecznym praniem: możesz nosić idealnie czyste ubrania bez konieczności czekania na zakończenie tradycyjnego cyklu prania.

Dzięki aplikacji Candy simply-Fi możesz zdalnie sterować swoją pralką za pomocą smartfona: zapomnij o praniu i jak najlepiej wykorzystuj swój czas.

24/09/18
Kategorie: