Zapytaj Candy
Wróć do bloga

Jak podwoić przestrzeń w garderobie

Jak podwoić przestrzeń w garderobie

Spójrzmy prawdzie w oczy: wydaje się, że w Twojej garderobie nigdy nie ma wystarczająco dużo miejsca. Stojąc wśród wszystkich kurtek, spódnic, sukienek, koszul i akcesoriów w garderobie często wpatrujesz się w nie, myśląc „Gdzie mam wcisnąć ostatnio kupiony garnitur?” A podczas gdy ubrań przybywa, przestrzeń, w której je przechowujesz, pozostaje tego samego rozmiaru, szczególnie, jeśli nie mieszkasz w pałacu! Jednak istnieją pewne sztuczki, pozwalające podwoić pojemność garderoby i przechowywać wszystkie elementy naszego codziennego stroju w praktyczny, uporządkowany sposób.

Oto kilka sposobów wybranych przez ekspertów z bloga Candy na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w garderobie. Zapewniamy, że po ich przeczytaniu nie będzie Cię już ona doprowadzać do szaleństwa, a „organizacja” będzie Twoim mottem za każdym razem, gdy otworzysz garderobę, aby się ubrać!

 

Wąskie wieszaki

Tak, drewniane wieszaki są piękne i trwałe, nadając garderobie odrobinę elegancji, ale zazwyczaj także zajmują więcej miejsca. Dlatego pierwszym krokiem jest ich wymiana na wąskie plastikowe lub aluminiowe wieszaki, które oprócz tego, że są tańsze, prawie nie zajmują miejsca.

 

Garderobiany stojak na buty

Masz dość wykorzystania dna szafy na przechowywanie butów? Aby rozwiązać ten problem, możesz użyć garderobianego stojaka na buty, który można powiesić na drzwiach. W ten sposób zyskasz więcej wolnego miejsca na pozostałe rzeczy.

 

Wiszące półki

Szczególnie w tym sezonie swetry należą do najczęściej używanych ubrań w garderobie. Jednak ponieważ wieszanie swetrów może je zniszczyć, jedynym sposobem ich organizacji jest ich złożenie i ułożenie jeden na drugim. Aby mieć wolne półki i uniknąć ich wypełnienia po brzegi kurtkami i sukienkami, użyj półek wiszących z tkaniny.

14/01/20
Kategorie: