Zapytaj Candy
Wróć do bloga

Jak stylowo i łatwo ubierać się w warstwy

Jak stylowo i łatwo ubierać się w warstwy

Wraz z nadejściem jesieni i w obliczu nadchodzącej zimy nasze ciało potrzebuje więcej ciepła, aby zachować zdrowie. Jednak nagła zmiana temperatury, której doświadczamy w ostatnich latach, sprawia, że wybór stroju jest bardziej skomplikowany niż można się spodziewać. Dlatego też wiedza o tym, jak ubierać się warstwowo, jest podstawową umiejętnością, dzięki której możemy poczuć się lepiej, gdy jesteśmy z dala od domu i – bo dlaczego nie? – w pełni wykorzystać tysiące rzeczy z szafy, które często tylko zalegają na półkach i nigdy nie są noszone.

Oto kilka porad wybranych przez specjalistów z firmy Candy:

  • Przede wszystkim upewnij się, że wybrane rzeczy nie są niewygodne, gdy założysz je „na cebulę”. Wygoda i praktyczność nie powinny być przytłaczające!
  • Aby stylizacja była bardziej dynamiczna, poeksperymentuj z długością poszczególnych warstw. Na przykład… Sweter może wyglądać zupełnie inaczej, gdy będzie spod niego wystawała dłuższa koszula.
  • Takie podejście dotyczy również kolorów. W tym przypadku masz dwie możliwości: postawić na kontrast lub wybrać pasujące do siebie odcienie.
  • Mieszaj różne rodzaje materiałów i baw się ich fakturą: sztuczna skóra i koronka, tweed i satyna, wełna i jedwab… jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

 

08/11/19
Kategorie: