Zapytaj Candy
Wróć do bloga

Sterowanie głosowe: steruj urządzeniami przy użyciu głosu

Sterowanie głosowe: steruj urządzeniami przy użyciu głosu

Inteligentny dom. To koncepcja, która w coraz większym stopniu staje się częścią naszego codziennego życia, rewolucjonizując nasz stosunek do technologii i prac domowych. Wynika to również z faktu, że w ostatnich latach ceny inteligentnych urządzeń do domu znacznie spadły, więc nie są to już artykuły luksusowe, lecz raczej akcesoria, na które stać coraz więcej gospodarstw domowych.

Oznacza to, że urządzeń ze sterowaniem głosowym, które można obsługiwać za pomocą smartfona i które pozwalają na zdalne sterowanie domem, nie widzimy już tylko w hollywoodzkich filmach. Są one częścią prawdziwego życia i tylko czekają, aż je odkryjemy i wykorzystamy!

Sterowanie głosowe to jedna z najbardziej użytecznych, intrygujących funkcji, jakie mają do zaoferowania inteligentne urządzenia. Masz zajęte ręce podczas gotowania obiadu i nie pamiętasz wszystkich etapów z przepisu? Nie wiesz, który program prania wybrać do ulubionego swetra? Świetnie się składa! Nasze inteligentne pralki i piekarniki, takie jak produkty Rapid’Ó oraz pierwsza gama inteligentnych piekarników, perfekcyjnie odpowiedzą na Twoje potrzeby. Odkryjmy je razem!

Rapid’Ó

Pralka Rapid’Ó jest wyposażona w system łączności Wi-Fi, dzięki czemu jest jeszcze wygodniejsza w obsłudze. Dzięki aplikacji simply-Fi możesz „porozmawiać” z pralką, aby uzyskać dostęp do szeregu zaleceń i porad dotyczących idealnych programów prania, usuwania plam i wielu innych aspektów.

Inteligentne piekarniki

Tylko pomyśl: robisz na obiad pyszną pizzę, ręce masz całe w cieście, a w głowie nagle pustka… jakie składniki były potrzebne dalej? Za sprawą pierwszego inteligentnego piekarnika Candy możesz „porozmawiać” z urządzeniem i zapytać, co (lub jak) ugotować, używając tylko głosu. Aplikacja simply-Fi w odpowiedzi poda właściwy przepis lub radę.

 

08/11/19
Kategorie: