Zapytaj Candy
Wróć do bloga

W jaki sposób urządzenia połączone z siecią pomogą zaoszczędzić ci czas poświęcany na obowiązki domowe

W jaki sposób urządzenia połączone z siecią pomogą zaoszczędzić ci czas poświęcany na obowiązki domowe
W jaki sposób urządzenia połączone z siecią pomogą zaoszczędzić ci czas poświęcany na obowiązki domowe

Minęło już dużo czasu, odkąd pierwsze urządzenia wkroczyły do naszych domów, na zawsze rewolucjonizując podejście do obowiązków domowych, a technologia poszła daleko do przodu w kontekście ich funkcjonalności oraz możliwości upraszczania naszego życia. Bez wątpienia najbardziej oczywistą formą postępu w ostatnich kilku latach jest możliwość połączenia z siecią: od lodówek po piekarniki, poprzez pralki i zmywarki, wszystkie nasze bezcenne pomoce domowe mogą komunikować się z nami za pomocą aplikacji, zapewniających nam zdalną kontrolę, pozwalających zarządzać energią oraz korzystać z wielu innych opcji. W naszym artykule odkryjesz niezliczone korzyści, jakie nam przynoszą!

W naszym artykule odkryjesz niezliczone korzyści, jakie nam przynoszą!

LODÓWKI

Lodówka połączona z siecią jest czymś więcej niż narzędziem do schładzania i przechowywania żywnośc. Może kontrolować terminy przydatności do spożycia i ostrzegać nas o tym, że dany produkt wkrótce będzie przeterminowany, co zapobiegnie zmarnowaniu żywności. Co więcej dzięki technologii lodówek połączonych z siecią można gzdalnie zarządzać listą zakupów uwzględniając posiadane produkty i bez problemu układać zakupione artykuły spożywcze wg ich rodzaju (owoce i warzywa na spodzie, ryba na górze itd.). Organizacja koktajli z przyjaciółmi stanie się prostsza dzięki funkcjom, które powiadomią Cię, kiedy drinki schłodzą się do temperatury idealnej do serwowania.

PIEKARNIKI

Po zapoznaniu się z korzyściami połączenia lodówek z siecią przejdźmy do korzyści, jakie przynoszą piekarniki. Piekarnik połączony do sieci zawsze przychodzi z pomocą, gdy w ostatniej chwili chcesz przygotować obiad dla przyjaciół lub romantyczną randkę w domu. W jaki sposób? Dzięki ogromnej liście przepisów zgodnie z preferencjami żywieniowymi oraz daną okazją. A co więcej, kiedy masz ręce zajęte przygotowaniem żywności, możesz skorzystać z poleceń głosowych, aby skomunikować się z piekarnikami połączonymi z siecią lub podgrzać jedzenie zdalnie, jeśli utknąłeś w korkach w drodze z pracy do domu.

PRALKI

Podobnie jak w przypadku lodówek i piekarników pralki również przejęły korzyści z możliwości połączenia z siecią, co pozwoliło rozszerzyć ich funkcje. Modele nowej generacji mogą Ci polecić najlepszy program, uwzględniając kolor i materiał ubrań.. W jaki sposób? Po prostu zrób zdjęcie sterty ubrań do prania. Technologia przypominająca science-fiction, ale to się dzieje naprawdę teraz!

ZMYWARKI

No i na końcu nie mniej ważne zmywarki. Dzięki funkcjom poleceń głosowych oraz poradom dotyczącym sposobu pozbywania się zabrudzeń z naczyń, poprzez wskazówki konserwacji zmywarki mogą również być z powodzeniem połączone z siecią w celu ułatwienia zmywania.

Odkryj całą gamę urządzeń Candy połączonych z siecią - niech przyszłość zawita w Twoim domu!

06/09/19
Kategorie: