Zapytaj Candy
Wróć do bloga

Wakacje: jak przygotować swój dom na wakacyjny urlop

Wakacje: jak przygotować swój dom na wakacyjny urlop

Lato to synonim wakacji. Czas podróży w nieznane, rodzinnych urlopów, ucieczki od codzienności. Kilka wskazówek pomoże Ci uspokoić umysł i w pełni cieszyć się jednym z najbardziej wyczekiwanych i niezapomnianych momentów w roku, bez zmartwień dotyczących problematycznego powrotu z wyjazdu.

Chcesz wiedzieć, jak przygotować swój dom na wakacyjny wyjazd? Po prostu zastosuj kilka wskazówek od Candy...

• Aby utrzymać w domu przyjemną temperaturę i zabezpieczyć wnętrza przed słońcem (oczywiście bez klimatyzacji), opuść rolety i zamknij okna. W ten sposób temperatura utrzyma się na stałym poziomie, dzięki czemu po powrocie do domu nie trzeba będzie stawiać czoła nieznośnej spiekocie.

• Zakręć główny zawór wody. Zlewy, pralki i zmywarki nie potrzebują wody, kiedy nie ma Cię w domu, a mały przeciek może sprawić Ci niemiłą niespodziankę po powrocie.

• Odłącz wszystkie urządzenia elektryczne (komputery, telewizory, sprzęt stereo itp.) od zasilania (za wyjątkiem lodówki).

• Usuń z lodówki jedzenie, które szybko się psuje lub ma krótki termin przydatności – zapobiegnie to jego gniciu, a w konsekwencji rozprzestrzenianiu się brzydkiego zapachu wewnątrz urządzenia lub domu.

W dzisiejszych czasach na rynku można spotkać wiele lodówek zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb narzucanych przez tę porę roku.

Lodówka Candy Bell’Ó posiada funkcję „Holiday Mode”, którą można aktywować za pomocą aplikacji Candy simply-Fi. Wybierasz się na wakacje? Spędzasz dużo czasu poza domem? To żaden problem! Dzięki funkcji „Holiday Mode” Candy Bell’Ó’s możesz wyłączyć lodówkę, zostawiając włączony zamrażalnik, co pozwoli Ci oszczędzić energię. Możesz także ponownie włączyć lodówkę w dowolnym momencie, na przykład wracając do domu.

19/07/19
Kategorie: